Wil je wél in Italië werken, maar liever bij een Nederlands bedrijf? Hier is een lijst van Nederlandse bedrijven in Italië, beschikbaar gesteld door de Nederlandse ambassade in Rome.

Dat dit Nederlandse bedrijven zijn, wil overigens niet zeggen dat Nederlands hier de voertaal is. Als je bij een van deze bedrijven wilt werken of stage wilt lopen, is de kans aanzienlijk dat je in een internationale omgeving terechtkomt waar Engels wordt gesproken. En in sommige gevallen ook Italiaans. Hou hier rekening mee als je wilt solliciteren.

Zoek je het dichter bij huis? We hebben ook een lijst met Italiaanse bedrijven in Nederland.

Weet je er nog meer of heb je meer actuele informatie? Geef je reactie aan DitIsItalie.nl door!

14corsoeuropa srl www.14corsoeuropa.com
3T Tecno Tubo Torino www.thenew3t.com
3W Power Spa https://www.aegps.com/en
Affidea www.affidea.it
Agrico Italia S.r.l. www.agricoitalia.it
AHC Italia Srl. www.ahc-surface.com
AirFrance KLM http://www.airfrance.it
Akzo Nobel Chemicals S.p.A. www.akzonobel-chemicals.com
Akzo Nobel Coatings S.p.A. www.akzonobel.com
Akzo Nobel Coatings S.p.A. www.akzonobel.com
Akzo Nobel Decorative Paints – Sikkens www.akzonobel.com
Aliancys Italia S.r.l. www.aliancys.com
Alpuro Commerciale www.alpuro.nl
Arcadis Italia Srl www.arcadis.it
Atradius Credit Insurance NV www.atradius.com
Atradius Credit Insurance NV www.atradius.com
Avebe Italia S.r.l. www.avebe.com
Bakker Italia S.r.l. www.bakker-it.com
Barenbrug Italia srl ( grasproducent) www.barenbrug.com
Barentz Service Spa www.barentz.com
Bas Logistica Italia Srl www.bas.eu
BAS Logistica Italia srl www.bas.eu
Bavaria Italia srl www.bavaria.com
BinckBank NV www.binck.it
Bio Slym Srl www.bioslym.com
Boels Rental www.boels.it
Bolsius Italia srl Unipersonale www.bolsius-italia.it
Bolton Manitoba www.boltongroup.net
Boon Edam www.boonedam.com
Boskalis Italia S.r.L. www.boskalis.com
Brabantia Italy S.r.l. www.brabantia.com
Brand Loyalty www.brandloyalty-int.com
Bregonje Design www.bregonjedesign.com
Capgemini Italia S.p.A. www.it.capgemini.com
CDP Studio Legale www.cdplex.it
Claudia Hamers Gioielli www.claudiahamersgioielli.com
Connecting the Dots www.thedots.nl
Creanova S.r.l. www.creanova.it
DAF Veicoli Industriali S.p.A. www.daftrucks.it/
Daf Veicoli Industriali S.p.a. www.daftrucks.com
De Lage Landen International bv – Succursale di Milano www.dllgroup.com
De Waard Italia S.r.l. www.dewaardtransport.nl
Dekra testing and certification s.r.l. www.dekra.it/it/content/marchio-kema-keur
Denkavit Italiana S.r.l. www.denkavit.it
Desso www.desso.com
DEXX Milano s.r.l. http://dexx.it
Dravo S.A. www.vanoord.com
DSM Food Specialties Italy s.p.a. www.dsm-foodspecialties.com
EC Harris Italia www.arcadis.com
Editoriale Shopping Italia S.r.l. www.scoprioccasioni.it
Endemol Italia Holding spa www.endemol.it
Epic Studio
Erico Italia s.r.l. www.erico.com
Ernst & Young www.it.ey.com
Eska Graphic Board S.r.l. www.eskagraphicboard.com
Euro-Idea S.r.l. www.euro-idea.com
Europa Tir S.r.l.- Trasporti e Spedizioni Internazionali www.europatir.it
Euroresins Italia Srl www.euroresins.com
Ewals Cargo Care Italia www.ewals.com
Ewals Cargo Care s.r.l. www.ewals.com
Executive Interim Management www.eim.com
Felini Foundation www.felinifoundation.org
Ferro Italia S.r.l. www.ferro.com
Ferroxcube www.ferroxcube.com
Fleurametz www.fleurametz.com
Flower your place www.floweryourplace.eu
Food in the Streets www.foodinthestreets.blogspot.com
Foruminvest Italia srl www.foruminvest.it
Friesland Campina Italy www.frieslandcampina.com
Geesink www.geesink.it
Greenery Italia s.r.l. www.thegreenery.it
Groeneveld Italia S.r.l. www.groeneveld.nl
GTS www.gtslogistic.com/it
Heineken Italia S.p.A. www.heineken.it
Heinen & Hopman Italia
Hunter Douglas Europe b.v. www.hunterdouglas.it
ID Studio
ID Studio
ILS – International Leisure Services s.r.l. www.holidaysforniture.it
Ilti Luce srl a Philips Company www.philips.it
ING Bank NV Milan Branch www.ing.it
ING Real Estate Finance http://www.ingcommercialbanking.com/eCache/ENG/21/339.html
Interiura Italy www.interiura.com
Jan de Rijk Logistics Italia S.r.l. www.janderijk.com
Jo Coenen architects & urbanists www.jocoenen.com
Kales Airline Services www.kales.com/it-en
Kalmi Italia Srl www.kalmiitalia.it
Kamparo www.kamparo.eu
Kilpatrick International Executive Search www.kilpatrick.eu
Kiwa Cermet Italia www.kiwa.it
Knight Frank Italia Srl www.knightfrank.it
Koopman International www.koopmanint.com
Koppert Italia S.r.l. www.koppert.it
KPMG S.p.A. www.kpmg.it
Lely Italia S.r.l. www.lely.com
Link2Italia www.link2italy.com
Link2Italy www.link2italy.com
Liquigas SPA www.liquigas.com
Macchingraf S.p.a. www.macchingraf.it
Mammoet Italy www.mammoet.eu
Materia Prima S.r.l www.materia1a.it
MIRacoli www.miracoli.it
Move Intermodal www.move-intermodal.com
MWH www.mwhglobal.com/italia
MWH spa www.mwhglobal.com
NBTC – Ente Nazionale Olandese per Turismo e Congressi www.holland.com
Nexive www.nexive.it
Nexive www.nexive.it
Nico Smeenk industrial designer www.nicosmeenk.com
Nijhuis Industries Italy www.nijhuisindustries.com
NNZ srl www.nnz.it
Novaterra Zeelandia Spa www.novaterrazeelandia.it
Nuclital Srl
Nutreco www.nutreco.com
Nutricia Italia S.p.A. www.nutricia.it; www.milupa.it
Océ-Italia S.p.A. www.oce.it
Organisation in Design www.organisationindesign.com
P&O Ferrymasters srl www.poferrymasters.com
Parco di Mileto srl www.parcodimileto.com
Partesa S.r.l www.partesa.it
Perfetti Van Melle www.perfettivanmelle.com
Philips S.p.A. www.philips.com
Plusfood Italia s.p.a. www.plusfood.it
Probus – Progress in Business www.probus.it
QRP S.r.l. www.qrpinternational.com
Quint Wellington Redwood https://www.quintgroup.com/it
Quvestra www.quvestra.it
Rabobank Milan Branch www.rabobank.com
Randstad Group Italia S.p.A. www.randstad.it
Randstad Italia Spa – Società Unipersonale www.randstad.com
Randstad Italia Spa – Società Unipersonale www.randstad.com
Rijk Zwaan Italy srl www.rijkzwaan.it
SAECO International Group www.philips.it
Salesupply Italia www.salesupply.it
Samskip www.samskip.com
Sanorice Italia S.r.L. www.sanoriceitalia.com
Sapa Profili Srl www.sapagroup.com
Seacon Logistics s.r.l. www.seaconlogistics.com
Shell Italia S.p.a. www.shell.com
Shuttlewise www.shuttlewise.nl
Spring Global Mail www.spring-gds.com/it/
Studio Legale van Wezel
Syngenta Seeds S.p.a. www.syngenta.com
Tata Steel International www.tatasteel.com
Tauw Italia S.r.l. www.tauw.it
Tauw Italia s.r.l. www.ecoappraisal.it
Thomassen Compression Systems b.v. www.thomassen.com
TMF Management Italy S.r.l. www.tmf-group.com
TMF Management Italy S.r.l. www.tmf-group.com
TNT Global Express s.p.a. www.tnt.it
TNT Post www.tntpost.it
Toolsgroup Italy srl www.toolsgroup.com/it
Toon Coenen Design/Notisse www.notisse.com
Unilever Italia Holdings Srl www.unilever.com
Unique Lights Srl www.uniquelights.nl
Urban FX S.r.l www.u-fx.com
Urban FX S.r.l www.u-fx.com
Van Loon srl www.van-loon.com
Vernay Italia S.r.l. www.vernay.nl
Vittoria S.p.A. www.vittoria.com
Wavin Italia Spa / Divisione Chemidro www.chemidro.com
WebAds www.webads.it
Wet www.wet.co.it
Wolters Kluwer Italia Srl www.wki.it
Wolters Kluwer Italia srl www.wolterskluwer.it
Wolters Kluwer S.r.l. www.wki.it
WTC Malpensa Airport http://www.wtc-airport.com/
Zoogamma Spa (van Drie Group) www.zoogamma.it